Liofilizowane psie pyszności

Jeśli chcesz zapewnić swojemu psu prawdziwie królewskie traktowanie powinieneś zwrócić uwagę na nowość, jeśli chodzi o psie przysmaki. Niedawno na sklepowych półkach pojawiły się liofilizowane przekąski dla zwierząt, które dzięki odpowiedniej metodzie produkcji zachowują największą możliwą ilość substancji odżywczych. Liofilizowane ciasteczka zawierają bowiem 100% mięsa. Bez żadnych dodatków, zachowują optimum smaku i aromatu dzięki suszeniu sublimacyjnemu zamrożonych składników.

Badania prowadzone w Anglii dowiodły iż jest to jeden z najskuteczniejszych snacków używanych w formie wynagrodzenia psa podczas treningu. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów liofilizowanych przekąsek. Najczęściej zawierają one 100% wątroby, kaczki lub kurczaka. Produkty te zawierają także wiele minerałów, a w celu zachowania wszelkich walorów pakowane są w szczelnie zamykany tuby, które świetnie sprawdzą się w podróży.

Dołączane do opakowań pokarmu tabelki posłużą właścicielom dwunożnych przyjaciół za wskazówkę dotyczącą dziennych dawek żywieniowych.