Najlepsze rozwiązania dla firmy

Prowadzenie działalności gospodarczej, której elementem jest czynnik ludzki, a co za tym idzie, zawarcie z pracownikiem umowy o pracę lub innej umowy cywilnoprawnej (umowa zlecenia, umowa o dzieło) wymaga od jej właściciela spełnienia wielu wymogów i obowiązków nałożonych na niego przez obowiązujące w Polsce przepisy prawa. W celu zmniejszenia lub pozbycia się odpowiedzialności za uciążliwe rozliczenia i dokumentację, możesz powierzyć nam związane z tym czynności. Zapewniamy Ci rzetelną, specjalistyczną obsługę, a także profesjonalne porady i pomoc na każdym etapie współpracy. Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług w ramach obsługi kadrowo-płacowej w Poznaniu, ale również terminowość, poprawność tworzonych przez nas dokumentów, zachowanie tajemnicy danych oraz ich bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo sporządzonej przez nas aktów.

Nasza firma oferuje szeroki zakres outsourcingu obsługi kadrowo-płacowej na terenie Poznania, ale także jego najbliższych okolic, w ramach których oferujemy profesjonalną obsługę związaną z obowiązkami wynikającymi z zatrudnienia pracowników. Posiadamy nie tylko duże doświadczenie, merytoryczną wiedzę, a także specjalistów gotowych i chętnych wkroczyć do działania w każdym momencie.

W skład oferowanej przez nas obsługi kadrowo-płacowej w Poznaniu wchodzi profesjonalna i kompleksowa pomoc w zakresie uciążliwych rozliczeń z ZUS-em, kontaktów w imieniu klienta z organami skarbowymi oraz ZUS-em, sprawozdawczości GUS oraz kompleksowa obsługa w obszarze BHP, w której skład wchodzi między innymi: szkolenie początkowe oraz okresowe BHP, opracowanie oceny ryzyka zawodowego, tworzenie instrukcji stanowiskowych, nadzór nad prawidłowym oznakowaniem obiektów i stanowisk pracy czy pomoc w zleceniach pomiarów środowiska pracy oraz opracowywanie tabel przydziału odzieży roboczej.

Skorzystanie z naszej outsourcingowej obsługi kadrowo-płacowej w Poznaniu pozwoli Ci na zmniejszenie kosztów, ale także odciąży Twoich pracowników, pozwalając im na skupienie się na swojej pracy i osiąganiu jeszcze lepszych wyników, podnosząc tym samym wydajność przedsiębiorstwa.

Oferowana przez nas obsługa kadrowo-płacowa w Poznaniu skierowana jest zarówno do nowych klientów, którzy prowadzą księgowość we własnym zakresie, jak i do przedsiębiorstw już korzystających z naszych usług.

Chcesz zmniejszyć koszty prowadzenia działalności i mieć większą kontrolę nad wydatkami? Zapraszamy do skorzystania z naszej obsługi kadrowo-płacowej w Poznaniu, nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami!

creditexpress inkasso informacje o firmie ce-polska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *