Problemy z zajściem w ciąże

Skoro rozmawiamy o seksie, antykoncepcji, to również warto wspomnieć, że współczesne problemy, z jakim zmagają się pary, a mianowicie ciągłe starania się o dziecko, stanowią ważną kwestię w naszym życiu. Niestety coraz częściej obserwuje się trudności z zajściem w ciąże, co niestety oddziałuje negatywnie na obojga partnerów, dlatego choć to często intymna sprawa wiele pań szuka pomocy u przyjaciółki.

www.rafaljacniak.pl

Musi się wyżalić, wypłakać, nie ma już siły, chęci, wszystko ją przerasta. Jednak bardzo często pojawia się jeszcze jedna kwestia, którą chciałam poruszyć.

Może akurat w tym kontekście mogłabym nie zmieniać tematu, ale zapewne przyjdzie jeszcze moment na rozmowę o niepłodności. Zatem warto podkreślić, że równie często planowana przyjemna kawka z przyjaciółką, może stać się problemem zazdrości i nieradzenia sobie z problemami.

Od lat staram się o dziecko, a moja koleżanka właśnie informuje mnie o swojej czwartej ciąży, tego typu sytuacji jest bardzo wiele i niestety trudno przejść obok nich obojętnie.